De PVC klik vloeren van Beautifloor combineren stijl met gebruiksgemak. Dankzij de stevige toplaag voelen ze comfortabel aan en hoor je nauwelijks geluid bij elke stap. Ze zijn perfect te combineren met vloerverwarming én -koeling, zodat je het hele jaar door geniet van een aangenaam binnenklimaat. Bovendien houd je de vloer moeiteloos schoon. Ideaal voor een zorgeloze, mooie leefruimte.
Zeeland Veere
Houd rekening met snijverlies!
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
€54.95 prijs per m2
Vergelijk productExtra informatie
| Pakinhoud: | 0.794 m2 |
|---|---|
| Lengte: | 630 millimeter |
| Breedte: | 126 millimeter |
| Dikte: | 6 mm |
| Randafwerking: | 4-zijdes (micro) |
| Eigenschappen: | Embossed-in-register |
| Geschikt voor: | Vloerverwarming, cementdekvloer max. 27 °C |
| Warmteweerstand: | 0,035 m2K/W |
| Slijtlaag: | 0,55PU |
| Fabrieksgarantie: | 25 jaar residentieel |

