Ontdek de perfecte mix van stijl en comfort met de Beautifloor PVC plakvloer. De realistische hout- en steendessins geven elke ruimte een luxe uitstraling, terwijl de sterke, stille en onderhoudsvriendelijke afwerking zorgt voor jarenlang woonplezier. Bovendien is deze vloer perfect geschikt voor vloerverwarming en -koeling, voor een comfortabel klimaat in elk seizoen. Kies voor de kwaliteit van Beautifloor en geef je interieur de stijlvolle basis die het verdient.
Zeeland Tholen
Houd rekening met snijverlies!
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
€39.95 prijs per m2
Vergelijk productExtra informatie
| Pakinhoud: | 2.397 m2 |
|---|---|
| Lengte: | 632 millimeter |
| Breedte: | 158 millimeter |
| Dikte: | 2,5 mm |
| Randafwerking: | 4-zijdes (micro) |
| Eigenschappen: | Standaard Embossing |
| Geschikt voor: | Vloerverwarming, cementdekvloer max. 27 °C |
| Warmteweerstand: | 0,010 m2K/W |
| Slijtlaag: | 0,55PU |
| Fabrieksgarantie: | 25 jaar residentieel, 10 jaar commercieel |

