Ontdek de perfecte mix van stijl en comfort met de Beautifloor PVC plakvloer. De realistische hout- en steendessins geven elke ruimte een luxe uitstraling, terwijl de sterke, stille en onderhoudsvriendelijke afwerking zorgt voor jarenlang woonplezier. Bovendien is deze vloer perfect geschikt voor vloerverwarming en -koeling, voor een comfortabel klimaat in elk seizoen. Kies voor de kwaliteit van Beautifloor en geef je interieur de stijlvolle basis die het verdient.
Overijsel Zwolle
€44.95 prijs per m2
FLOER Callantsoog Crèmewit Plak
Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€34.95Huidige prijs is: €34.95. prijs per m2
Overijsel Deventer
Houd rekening met snijverlies!
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
€44.95 prijs per m2
Vergelijk productExtra informatie
| Pakinhoud: | 1,848 m2 |
|---|---|
| Lengte: | 610 millimeter |
| Breedte: | 303 millimeter |
| Dikte: | 6 mm |
| Randafwerking: | 4-zijdes (micro) |
| Eigenschappen: | Standaard Embossing |
| Geschikt voor: | Vloerverwarming, cementdekvloer max. 27 °C |
| Warmteweerstand: | 0,010 m2K/W |
| Slijtlaag: | 0,55PU |
| Fabrieksgarantie: | 25 jaar residentieel |

