Breng sfeer en rust in je interieur met de Floer Natuur Eik Landhuis Click PVC FLR-3753. Deze vloer combineert de uitstraling van echt hout met de praktische voordelen van PVC. Met zijn natuurlijke eiken kleur, voelbare structuur en matte afwerking oogt deze vloer warm en stijlvol. De brede en lange stroken van 1540 x 310 mm geven een ruimtelijk effect aan elke kamer.
FLOER Natuur Eik Landhuis Plak
Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€34.95Huidige prijs is: €34.95. prijs per m2
FLOER Madeira Mokka Plak
Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€34.95Huidige prijs is: €34.95. prijs per m2
FLOER Natuur Eik Landhuis Click
Houd rekening met snijverlies!
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Oorspronkelijke prijs was: €43.95.€39.95Huidige prijs is: €39.95. prijs per m2
-9% Vergelijk productExtra informatie
| Pakinhoud: | 2,287 m2 |
|---|---|
| Lengte: | 150 centimeter |
| Breedte: | 30,5 centimeter |
| Dikte: | 5 mm |
| Randafwerking: | 4-zijdes (micro) |
| Eigenschappen: | Voelbare structuur |
| Geschikt voor: | Vloerverwarming, cementdekvloer max. 27 °C |
| Warmteweerstand: | 0,039 m2K/W |
| Slijtlaag: | 0,55PU |
| Fabrieksgarantie: | 20 jaar |


