Ontdek de perfecte mix van stijl en comfort met de Beautifloor PVC plakvloer. De realistische hout- en steendessins geven elke ruimte een luxe uitstraling, terwijl de sterke, stille en onderhoudsvriendelijke afwerking zorgt voor jarenlang woonplezier. Bovendien is deze vloer perfect geschikt voor vloerverwarming en -koeling, voor een comfortabel klimaat in elk seizoen. Kies voor de kwaliteit van Beautifloor en geef je interieur de stijlvolle basis die het verdient.
Bodiax Tuna Richmond Oak
Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€34.95Huidige prijs is: €34.95. prijs per m2
Drenthe Zuidwolde
€34.95 prijs per m2
Drenthe Schoonloo
Houd rekening met snijverlies!
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
Rechte strook: +6% snijverlies
PVC tegel (tegelvloeren): +10% snijverlies
Visgraat & Hongaarse punt: +13% snijverlies
€34.95 prijs per m2
Vergelijk productExtra informatie
| Pakinhoud: | 3,62 m2 |
|---|---|
| Lengte: | 1.32 meter |
| Breedte: | 19,6 centimeter |
| Dikte: | 2,5 mm |
| Randafwerking: | 4-zijdes (micro) |
| Eigenschappen: | Standaard Embossing |
| Geschikt voor: | Vloerverwarming, cementdekvloer max. 27 °C |
| Warmteweerstand: | 0,010 m2K/W |
| Slijtlaag: | 0,55PU |
| Fabrieksgarantie: | 25 jaar residentieel, 10 jaar commercieel |

